Към кое енерго дружество сте закачени?

Проучване на общественото мнение

Re: Към кое енерго дружество сте закачени?

от Yassen » Пон Фев 11, 2013 2:00 am

Към ЧЕЗ съм, предния месец 100 лв неочаквано висока (бойлера ми е от локалното парно, готви се на газ), но явно не е само при мен. Иначе ще изграждаме демокрацията, по този път вървим. Докато живеех в апартамента ми беше трудно с демокрацията, но откакто си построих къщата е по-лесно. Инвестирах в широк сондаж, направих си система с резервоар, хидрофор и автоматика. ВИК вече не ме цицат по 20-30 лв месечно. Локално парно, автоматизирано - къщата е със супер изолация 10 см, почти няма загуби. Доста по-изгодно от Топлофикация с техните загуби и простотии, вече не ме въртят на шиша. Сега мисля да инвестирам в слъчневи колектори за топла вода, за да не ми работи лятото бойлера на ток (зимата го топли парното). По нататък ще изградя слънчеви колектори за производство на ток, доста им падна цената. Мисля осветлението на къщата да е изцяло от слънцето. Готиви се на синьо гориво. Та и ЧЕЗ постепенно ще ги сведем до калибър джудже... мисля повече от 30 лв да не им давам след време :) Така ги виждам и правя аз нещата, демокрацията сами трябва да си я правим :) Свободата също :)
Аватар
Регистриран потребител

от Yassen » Пон Фев 11, 2013 2:09 am

Е как мислиш? :)
Аватар
Регистриран потребител

от Yassen » Пон Фев 11, 2013 2:16 am

След ВИК и Топлофикация идва ред и на тези "честни" доставчици на Енергия (coco67)
Аватар
Регистриран потребител

от gardenia » Пон Фев 11, 2013 2:56 pm

Истината е че на около 500 000 души се крепи цялата икономика на държавата.
Другото са деца, пенсионери, болни, служители в държавния сектор. безработни социално слаби които само консумират. Няма икономика няма приходи само разходи. Ние сме фалирала държава ТОВА Е. Защото се учат да управляват и крадат, няма експерти в управлението само кариеристи.
Регистриран потребител

от mityo krika » Пон Фев 11, 2013 6:53 pm

Всеки те краде бе човек.Да бяха само те с мед и масло да ги храним.Истината е че консуматорскя модел наложен в световен мащаб от 20-тина години рухна много сериозно и на това днес викаме криза.Малък съм още но не ми се мисли колко пенсионера/мангала/инвалида ще трябва да храня след време.
Аватар
Заинтересован
Заинтересован

от felicialx » Сря Фев 20, 2013 1:54 am

А сега какво да кажем днес с новите събития, дали ще е за добро или пак ще е за три дни. (coco12)
Красотата се ражда в мъки
Аватар
Регистриран потребител

ПредишнаСледваща