Ползвам Интернет от......................

Проучване на общественото мнение

Re: Ползвам Интернет от......................

от РусенскоВарено » Чет Мар 07, 2013 12:15 am

В Лозенец от 2004 до 12.2011 ползвахме Селинет. Да, ама тях ги изкупиха Спектрум Нет, който пък станаха част от Мтел. След подписан договор и констатация от пристигналия за свързване към тяхната мрежа екип на Близу, че до офиса ни няма опънат кабел, след като отсреща имат техен абонат и изявлението им, че сега няма как да опъват кабел (въздушен) и едно седене без нет за седмица, от Net1 дойдоха, три часа трима пича подземни кабели опъваха, вързаха ни нета и телевизията и сме повече от доволни, за вече година и три месеца - подписахме 24-месечен фирмен договор за цифрова телевизия и 65 Mbps нет, за 17,50/месец през първата година и 35,00/месец за втората. Нета спира, само ако не е платен, иначе е бетон.
Аватар
Регистриран потребител

от felicialx » Чет Мар 07, 2013 1:34 am

Не знам точно кои са, подписах с М-тел и те са към тях, но не помня как бяха защото плащам в М-тел. Известни са. От 4 месеца ги ползвам и нямам оплакване, имам и телевизия а нета е 50мб. не е спирал и е с оптика. Преди бях на Спиди нет, връзката беше стабилна, но беше доста по-бавен. При тях за почти 3 години имам около 4-5 прекъсвания при едното от тях направих и страхотен скандал защото рутера беше проблема и те трябваше да го сменят, но чаках 2 дни. (coco9) Другите прекъсвания бяха нормално дълги от 1-2 часа до 10-12часа.
Красотата се ражда в мъки
Аватар
Регистриран потребител

от felicialx » Чет Мар 07, 2013 2:27 am

Egoiz написа:Спиди нет - за пръв път ги чувам

Има ги:
http://speedy-net.bg/
Красотата се ражда в мъки
Аватар
Регистриран потребител

от mitachi » Чет Мар 07, 2013 2:29 am

Нещата са доста странни. Ако говорим само за интернет, аз съм най доволен от http://zee.bg/
Предимството е високата изходяща скорост. Обаче това важи като гледам само за нашия район.
В сервиза съм на БТК. Ама там нещата са различни. Тъй като ползвам два стационарни телефона, и не мога да се откажа от тях, поне ми дават преференции. Интернета ми е почти без пари. Включва урудка дето си я носиш навсякъде с теб и към нея може да се връзва всичко. С акумулатор си е, много време работи.
Но имат проблем с едни техни устройства, май на MOTOROLA бяха производство, дето създават изключително големи проблеми. Може би, затова хората които ползват от тях интернет са все недоволни. Накрая, след доста разправии ми дадоха друго устройство. От тогава - ниакъв проблем с техния интернет.
До мен е и кутията с оптичния кабел на "Кабел сат запад" На 2м ми е от прозореца. Много добре като телевизия и интернет, ама изходяща скорост 1/10. А мен това не ме устройва. Налага ми се да качвам голями файлове в интернет. И то такива, свързани с техника. Една нормална документация вече е 50Мб.
Аватар
Регистриран потребител

Предишна