bTV или Nova

Проучване на общественото мнение

Re: bTV или Nova

от origo » Чет Авг 22, 2013 10:59 am

Не дишам нито една от двете. До преди 2 години гледах много БТВ но от тогава насам западнаха окончателно и просто вече не се гледа. Сега моя отговор е Канал 1 на БНТ.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....
Аватар
Регистриран потребител

от deniz5612 » Чет Авг 22, 2013 11:25 pm

За нова съм , но да пуснат и те HD качество , а origo кво гледа по първа (coco12) , мен само Бразди ми хваща окото там Cheershappy
тел.0889224117
skipe - Deniz 5612
Аватар
Регистриран потребител

от felicialx » Пет Авг 23, 2013 2:26 am

Нова е по-добре от БТВ, но и аз предпочитам К1. Да вземем новините за пример, по К1 се поднасят по най-професионален и смислен начин без да се търси на първо място сензацията и броя на жертвите и ранените примерно.

Бразди е предаване с история и традиции и е без аналог. Следващото предаване е Ретро следобед, също предаване което не може да си позволи никоя друга телевизия просто защото БНТ има страшно богат архив. Предаването Денис и приятели също става за гледане.

Не на последно място по К1 има пренебрежимо малко реклами което за мен е голям плюс. Филми не гледам по нито една телевизия при положение, че има достатъчно торент тракери пълни не с HD а с full HD филми. По всички телевизии излъчват само стари филми.

Общо взето телевизия гледам изключително малко.
Красотата се ражда в мъки
Аватар
Регистриран потребител

от alexandar888 » Нед Авг 25, 2013 1:56 am

Изхвърлете телевизора.

Аз го направих преди години...
"Нашата мъдрост е следствие от нашия опит. Нашият опит е следствие от нашата глупост."

Моите неща: https://sites.google.com/site/hifiaudiobg/foto-galeria
Аватар
Регистриран потребител

от felicialx » Нед Авг 25, 2013 2:33 am

alexandar888 написа:Изхвърлете телевизора.

Аз го направих преди години...

Добре си направил, аз не мисля да го хвърлям, но го използвам за гледане на тв все по-рядко.
Все повече от хората около мен се отказват от гледане на тв, дори един стар клиент, вече дори приятел на когото преди 2 години монтирах в трапезарията едно лсд 15 инча за да гледа тв докато се храни ми се обади онзи ден за няколко дребни неща нуждаещи се от профилактика по къщата му и едно от тях беше демонтаж на въпросният тв. Каза, че вече не гледа тв и се чувства много по- добре. Това е положението.
Аватар
Регистриран потребител

от alexandar888 » Нед Авг 25, 2013 5:45 pm

Нема такава логика. На компютъра сам си избираш каква информация да черпиш, а за рекламите има ABP.
"Нашата мъдрост е следствие от нашия опит. Нашият опит е следствие от нашата глупост."

Моите неща: https://sites.google.com/site/hifiaudiobg/foto-galeria
Аватар
Регистриран потребител

от felicialx » Нед Авг 25, 2013 6:37 pm

Сега се сещам за още нещо отвратително което въведоха първо кретените от бтв, а после по тях се подведоха и от НОВА. Говоря за правенето на т.нар. шапка например за аварията в рудник Ораново където загинаха не малко доблестни мъже, но за телевизиите това е сензация разбира се и те дори си правят шапка като на рубрика вътре в самата емисия, с подходяща драматична музика и кадри и след шапката започват да съобщават новините по въпросната тема.

Това е откровена липса на вкус и възпитание, да превърнеш нещастието и трагедията на хората в свой собствен сериал е отвратително. (coco63)
Аватар
Регистриран потребител

от Антон Оруш » Пон Авг 26, 2013 1:55 pm

Това, което най-много ме дразни в медиите, е, че съобщят примерно как и къде се пребил някой/някои хора, къде са ги откарали и на следващия ден ново нещо и повече нищо, ама нищо не се чува за предишното произшествие. Какво стана например с момчето, затрупано от пясък в Слънчев бряг? Какво стана с момчето, пребило се на ескалатора във варненския мол? Интересува ги само сензацията да хванат и за момента да им донесе рейтинга, нататък - давай следващото! Така показват, че изобщо не ги интересува накъде отиват нещата по този или онзи случай.
1940 ==> 2010 | 1941 ==> 2011 | 1942 ==> 2012 | 1943 ==> 2013 | 1944 ==> 2014 | 1945 ==> 2015...
! ==> КУПУВАМ ВСЯКАКВИ Б Ъ Л Г А Р С К И ТЕЛЕВИЗОРИ И РАДИА <== !
GSM: 0896 625 803
lat. 42° 41'; lon. 23° 18'
DIN, МС/ТС, 1942
1000 Sofia, Bulgaria
Аватар
Site Admin
Site Admin

от Yassen » Съб Авг 31, 2013 11:27 pm

Босфор ТВ (разбирай БТВ) от години не става за гледане. Нова беше много класна телевизия, но откакто си смени собствениците наскоро започна да става боза и тя - но все пак е за предпочитане пред Босфор ТВ. Лично аз гледам предимно Европа ТВ и Bulgaria On Air и слушам радиата Хоризонт и Фокус за да се информирам. Нито Нова, нито Босфор ТВ гледам често, поради ужасно много простовати реклами (разбирай ненормално много) и изключително ниско ниво на новините. А пък Босфор ТВ с техните вечни водещи - Салич и онзи от Анадола вече ми се повдига от тях. Канал едно си е още телевизия на БКП, лъха мухъл и влечение към времето на Тошо, но все пак е над Босфор ТВ в пъти.
Аватар
Регистриран потребител

Следваща