НЕ СЕ ТЪРСИ нов модератор на раздела

Модератор: Фишев

Re: НЕ СЕ ТЪРСИ нов модератор на раздела

от takiev » Нед Яну 31, 2016 11:49 pm

[quote="Щирлиц"]Ножа и хляба са в ръцете на Модератора и всеки трябва да се съобразява с него .Който не му изнася може спокойно да напусне ......../quote]

И ЗАЩО УЧАСТИЕ В ПОД-ФОРУМА--да не става след одобрение от модератора за участие в под-форума .?? icon_rolleyes.gif --всички се познаваме вече от десетина години от форумитееее... icon_idea.gif icon_question.gif
Ако трябва--някой да пусне анкета ? icon_question.gif
Последна промяна takiev на Пон Фев 01, 2016 12:01 am, променена общо 1 път
-----------------------
Аватар
Регистриран потребител

от Щирлиц » Пон Фев 01, 2016 12:01 am

Аз имам в предвид и до сега регистрираните и одобрени потребители .Когато някой си позволи грубо отношение към друг колега да бъде веднага санкциониран от модератора .Дори и аз да съм обидил някого то той веднага да приложи мярката на първо време една седмица БАН .Дали ми изнася или не ,то да съм мислил когато съм писал.Компромис към никого и тогава вече нещата ще си влезнат в каналния ред.Е, това е мое мнение и нека не се приема като миродавно и единствено правилно . icon_rolleyes.gif
Синджира си идва а козата я няма....

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от ivo1 » Пон Фев 01, 2016 12:33 am

Хм.... Евалла.... Нещо е прещракало в главите наши..... На добро е тръгнало значи мисленето в главите наши значи. Време е синджира да си дойде заедно с козата и май на там е тръгна работата и то за хубаво. Закон е след всяка буря слънце да изгрее и след чаша вино всинца дружно може да пропеем. [icon_e_wink.gif

Ребята давайте жить дружно!
Ребята давайте жить дружно!
Регистриран потребител

от vladimirstanoev » Пон Фев 01, 2016 2:21 am

Щирлиц написа:Лично аз до като в раздела има теми като тая по долу ,нямам работа тук.
Епа кво и е на темата, бре? Изображение
Тва си е обикновено качване на черешата Изображение
Дето др.Стоичков (с анкета в друг форум) иска да смени името на трите букви Изображение
Разликата от другите теми е, че само ти се върза и покатери по тая череша нагоре Изображение
Щирлиц написа:Може би сега е момента Модератора да изтрие няколко теми...
Ами то модератора ако изтрие сите теми (в които ти ни качваш на черешата), тогава нема да остане нито една тема в раздела, бре! Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от doctorZizi » Пон Фев 01, 2016 11:49 am

Щирлиц написа:Аз имам в предвид и до сега регистрираните и одобрени потребители .Когато някой си позволи грубо отношение към друг колега да бъде веднага санкциониран от модератора .Дори и аз да съм обидил някого то той веднага да приложи мярката на първо време една седмица Бан .Дали ми изнася или не ,то да съм мислил когато съм писал.Компромис към никого и тогава вече нещата ще си влезнат в каналния ред.Е, това е мое мнение и нека не се приема като мEродавно и единствено правилно . icon_rolleyes.gif

принципно си абсолютно прав, НО има една група- почти всички писали в тази тема, които имат по- специални отношения помежду си и макар, че използват и нецензурни изрази в отношенията си, не би трябвало да се приемат като груби. Така , че на един модератор, който не е "вътре" в отношенията Ви трудно ще може да определи точното време за Бан. Поради тази причина е най- правилно всички да се придържат към добрият тон, а личните отношения да се коментират на ЛС.
Прави каквото трябва , да става каквото ще!!!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско.
Аватар
Техник
Техник

от Щирлиц » Пон Фев 01, 2016 12:48 pm

които имат по- специални отношения помежду си и макар, че използват и нецензурни изрази в отношенията си, не би трябвало да се приемат като груби

Прав си , но има голяма разлика от това когато се майтапим и от това когато се говори и пише вече сериозно.В сериозните дискусии по някакъв проблем е редно всичко написано да е в добрия тон . icon_rolleyes.gif

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от Щирлиц » Пон Фев 01, 2016 4:05 pm

Добре дошъл Joranges. Впрочем ти не си го и напускал форума.icon_twisted.gif
Явно всички защити на тоя форум са лесно превземаеми .Изображение

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от Фишев » Пон Фев 01, 2016 4:35 pm

Щирлиц написа:Добре дошъл Joranges. Впрочем ти не си го и напускал форума.icon_twisted.gif
Явно всички защити на тоя форум са лесно превземаеми .Изображение

Коцев не му вдигай изкуствено акцийте на тоя ненормалник Ти го изкара най големия хакер Изобщо не е такъв Има нерви да регистрира постоянно нови профили Аз пък имам нерви да му давам бан и да му трия простотийте Все ще миряса някога Той ако помниш и цял паралелен форум беше направил с нашите никове и аватари и сам и пишеше и отговаряше там И това изчезна е небитието
Аватар
Техник
Техник

от Щирлиц » Пон Фев 01, 2016 4:48 pm

Абе щом влиза в Админ панела и от името на модератор пуска линкове според мен проблема не е за пренебрегване .Видя какво ти се стовари на главата .те това е по страшното а не че е пуснал някой пост тук в темите . icon_rolleyes.gif

Изображение
Аватар
Регистриран потребител

от Boiko » Пон Фев 01, 2016 5:45 pm

Щирлиц написа:Абе щом влиза в Админ панела и от името на модератор пуска линкове според мен проблема не е за пренебрегване .Видя какво ти се стовари на главата .те това е по страшното а не че е пуснал някой пост тук в темите . icon_rolleyes.gif

Това не е по силите на Жори.
Влизане в Админ панел или от друг профил става само с лесна или открадната парола на потребителя /Админ, модератор/.
За друг начин си трябват сериозни хакерски умения, които струват сериозни пари.
В този форум няма пазарна ниша за хакери. icon_e_biggrin.gif
Свободата на словото не освобождава индивида от отговорност за словото.
Аватар
Регистриран потребител

Местоположение: София ж.к. Люлин ул.Г.Делчев 98 ТВ сервиз Бонел 02/9287256 0888491426

ПредишнаСледваща