Най-добрия немски автомобил......

Re: Най-добрия немски автомобил......

от Кирил » Пет Мар 15, 2013 1:05 am

За всеки добрия автомобил е различно понятие, примерно един иска да е удобен, друг бърз, трети да е проходим, четвърти да лови пички, пети да поддържа с минимални средства и така нататъка.. По-добре да се направи анкета и хората да си гласуват. (coco12)
... Но от "0" знаний и упертости ты его ЛОМАЕШЬ 7 дней и не можешь понять элементарного, что электроника - наука о контактах ...
Аватар
Регистриран потребител

от felicialx » Пет Мар 15, 2013 1:58 am

Казвам обективно и сериозно според мен за най-добрия автомобил, макар и не немски той е с доста немски черти. Шкода Супърб е най-добрия автомобил в съотношение цена/качество и реално за това което предлага няма аналог като цена!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Красотата се ражда в мъки
Аватар
Регистриран потребител

от Kaloyan » Пон Мар 18, 2013 10:33 am

Донякъде съм съгласен с вас,но за мен най добрите коли си остават Ауди , и то преди 1996-7. За пример 80- Б2 страхотен автомобил,особено ако е куатро,получаваш проходим луксозен и достатъчно мощен семеен автомобил за без пари,особено ако е петак! Но това е лицно мое мнение иначе хората който искат по голям лукс и С4 е страхотен.
Регистриран потребител

от Kaloyan » Пон Мар 18, 2013 6:08 pm

То това не е само Ауди, попдринцип след 96 година стратегията е да не се правят здрави коли защото няма сметка!
Регистриран потребител

от mityo krika » Вто Мар 19, 2013 12:34 am

Абе верно много интересно защо всички коли след 96-та са боклуци.Ето например опела на леля ми (ланско производство) е абсолютен боклук.М/у другото май тука нямаме големи фенове на Опел-досега видях БМВ,АУДИ най-вече,фолксваген,но опел никой не го отсрами-големи бангии са.И то чисто нови коли съм виждал които отстопват на 20 годишните голфове например за по 300 лева в повечето категории.На леля ми е Корса и последно компютъра й дал фира,иначе в дупка на градска улица е чупила даже джанта (клата е на под година!).Какво да кажа-ТОАЛЕТНА
Аватар
Заинтересован
Заинтересован

от mityo krika » Вто Мар 19, 2013 1:00 am

Ами аз й казах че трябва на вратите фабрично да напишат WC а тя не ми вярва.Сега ми мрънка че ходи в гарнционния сервиз по два пъти на месец (добре че е в гаранция!),пък и ще го изплаща цял живот.Като го докара за пръв път да го видим дядо ми рева със сълзи.
Аватар
Заинтересован
Заинтересован

от Кирил » Вто Мар 19, 2013 1:07 am

От опел ми допадат единствено Омега. По принцип Опел го свързвам с аварии насред нищото.. тръгваш с опел и се прибираш на стоп.. И то не с 1 кола и не 1 път..
... Но от "0" знаний и упертости ты его ЛОМАЕШЬ 7 дней и не можешь понять элементарного, что электроника - наука о контактах ...
Аватар
Регистриран потребител

от mityo krika » Вто Мар 19, 2013 1:28 am

Много правилно казано...Старата корса (91-ви набор,също купувана нова) ни е оставяла десетк да не кажа стотици пъти къде ли не и за нея теорията беше че е правена в понеделник.Че то тоя завод май само в понеделник работи.С преголям кеф я унищожих старата,да видиме на новата кога ще й дойде реда да остане без стъкла и да направи оборот на вторичните.А московеца дето бил боклук ще ги надживее всичките.
Аватар
Заинтересован
Заинтересован

от vf315 » Пет Мар 29, 2013 1:28 am

1 Ауди 80
2 Голф 2
3 МБ 124
Регистриран потребител

от Кирил » Пет Мар 29, 2013 1:59 am

Зависи как е гледана самата кола и къде е карана. Баща ми имаше VW passat 83-та година до преди време и също нямаше ръжда, гаражен автомобил е бил като я взе.. за съжаление катастрофира преди време и се раздели с работния си кон.. още се пазят някъде книжки ала бала.. ще ги снимам някой ден като ми попаднат може би ще са интересни..
Аватар
Регистриран потребител

ПредишнаСледваща