Тези за какво ли ги ползват

Re: Тези за какво ли ги ползват

от radio-hobi » Нед Май 12, 2013 9:10 pm

Освен в Сибир през ледените пустини ........
Аватар
Регистриран потребител

от radio-hobi » Нед Май 12, 2013 10:17 pm

Понеже си любопитен :

Не е понтон а Ракетен комплекс и 24-те колела са движещи Cheershappy

разгледай тук:

http://shushpanzer-ru.livejournal.com/1 ... ad=1949640
Аватар
Регистриран потребител

от doctorZizi » Нед Май 12, 2013 10:49 pm

може и да е грозно, но върши чудесна работа- то това си е от край време основен принцип не само за военната им техника
Прави каквото трябва , да става каквото ще!!!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско.
Аватар
Техник
Техник

от doctorZizi » Пон Май 13, 2013 12:04 am

никога не са правили техниката да е удобна, модерна, а просто да върши работа. Под "удобна" и "модерна" всеки разбира различно нещо- примерно един танк- почти никакви удобства за екипажа, но гърми, мачка, печели в боя. В същото време един/ да го наречем западен/ танк е изпипан едва ли не като все едно да си във фотьоила в хола- и уредите на ниво , и шума и ... до тук- грозния руски танк го мачка. За другите техники важи същия принцип- няма значение колко харчи, но важното е да стигне до там за където е тръгнал и да свърши работата. За тъй наречената "битова техника" пък изобщо няма смисъл да говорим- каквото не е станало на "пушка" " ракета", подводница" или каквото военно трябва, му е намерено битово приложение- и пак било грозно, да ама гледаш цветно ТV- тежи около 100 кила, ама к`во от това. А за колите да говорим ли? като влезеш в някой сайт и видиш какви чудеса правят в някакъв гараж от картон- какво ли се щели да направят ако са им разрешили в един модерен проектантски институт? А институти имат и със сигурност са добри. Имаше един виц на тази тема- къде работи баща ти? - в завод за шевни машини. - а защо ходиш със скъсани гащи? - ми баща ми няколко пъти изнасяше части , за да сглоби една машина, но винаги ставаше лека картечница???
Прави каквото трябва , да става каквото ще!!!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско.
Аватар
Техник
Техник